Kalendarz zajęć/wydarzeń

Comments: 17 Comments
Treść zastrzeżona dla zalogowanych użytkowników.
17 komentarzy - Leave a comment
 1. S.Sikora pisze:

  Egzaminy trwają.
  Już po teście.
  Teraz ustne – idzie dobrze.
  Poooooowodzenia !!!!!!!!!!!!!!!

  “Papa prezes” ( tak mnie określiła Basia P.)
  bardzo mi się podoba

 2. rut3 pisze:

  Szanowni Absolwenci kursu przewodnickiego 2012/2013
  Serdecznie dziekuję za zorganizowanie,jakże miłego oficjalnego zakończenia kursu. Cieszę się, że mogliśmy się jeszcze raz w takim gronie spotkać i porozmawiać wznosząc toasty.
  Dla mnie bardzo miłą i ważną pamiątką, za której pomysł i wykonanie serdecznie dziękuję, jest “rodzinne” zdjęcie przed Dworem Artusa. A przy okazji pewna myśl z tym związana. Ponieważ na zdjęciu nie wszyscy Kursanci i Kursantki oraz członkowie Kadry są obecni, czemu dawali wczoraj wyraz, to … Czy,korzystając z Waszego bogatego archiwum zdjęciowego, można stworzyć tzw. tablo kursu ze wszystkimi jego uczestnikami i kadrą i w formie elektronicznej przesłać zainteresowanym?
  Serdecznie pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów!
  Sławomir Rut

 3. rut3 pisze:

  Witajcie jeszcze Kursanty i Kursantki!
  W imieniu komisji egzaminacyjnej – Historii Gdańska – chciałbym pogratulować wszystkim odwagi podejścia do sesji egzaminacyjnej i zdania egzaminu z naszego przedmiotu.
  Jest nam bardzo miło, że wszyscy Państwo którzy do niego ten egzamin zdali.
  Widać Charkin z Rutem nie tacy straszni jak ich p. Ines maluje.
  Dziękujemy za świetną logistykę i troskę o dostarczanie Komisji kalorii. Jeszcze jutro mały krok i kurs pozostanie za Wami.
  Pozdrawiam
  Sławomir Rut

 4. rut3 pisze:

  Dzień dobry!
  To pierwszy dzień z dobrego tygodnia!
  Mam nadzieję,że taki będzie zarówno dla Państwa, jak i dla Kadry kursu. Proszę by Państwo nie wahali się przystąpić do egaminu. Dajcie sobie i komisji szansę na rozmowę egzaminacyjną.
  Serdecznie dziękuję za te miłe słowa, które Państwo zawarli w ankiecie. To wiele dla mnie znaczy. I będę to miał we wdzięcznej pamięci.
  Jestem dobrej myśli i do zobaczenia na egzaminie.
  Pozdrawiam
  Sławomir Rut

 5. Zosia P pisze:

  na Harpaganie nie ma bagien po drodze, nuda!

 6. Zosia P pisze:

  dla miłośników nietypowych imprez: w środę zaczynają się zapisy na jedną z najfajniejszych imprez typu “marsz na orientację”. zaczynją i kończą, bo miejsca startowe rozchodzą się od jakiegoś czasu w zaledwie kwadrans… wrzucam link:
  http://skpt.gdansk.pl/darzlub/2012/
  zawsze to noc pomiedzy jednym a drugim blokiem naszych zajęć,więc to nie tak że namawiam do wagarów – a impreza jest świetna!

Leave a comment


Welcome , today is poniedziałek, 25 marca 2019